» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Mikaelskevy
Bridgetown
KissTig
Bamako
SteveLam
Stirling
karinex
Omsk
dimetra-sv4
Srbija i Crna Gora
Androidemins
Avarua
Lorajal
Toronto
AllenOvent
Parnu
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Adresa sídla:
Bratislavská 11/a
92101 Piešťany

IČO: 36228389
Kontakty:
Telefón: 033/7744800
Fax: 033/7724240
Mobil:
Email: domoss@domoss.sk
WWW: www.domoss.sk
Sekretariát: Rybanská Tatiana,,rybanska@domoss.sk
Marketing: Valo Richard,Ing.,,valo@domoss.sk
Obchodné: Oravec Ladislav ml.,,l_oravec@domoss.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
DOMOSS ponúka svojim zákazníkom spotrebiče pre domácnosť, kompletné vybavenie kuchýň a kúpeľní, elektroniku, vykurovacie zariadenia, náradie, dvere, potreby pre záhradu a množstvo ďalších produktov pre zariadenie domácnosti a budov.
Spoločnosť DOMOSS TECHNIKA, a.s. vznikla v roku 1990 ako konzorcium DOMOSS. Dnešná forma spoločnosti vznikla v roku 1998 v Piešťanoch transformáciou spoločnosti. DOMOSS prevádzkuje na Slovensku obchodný dom v Piešťanoch, 3 veľkoobchody, servisné stredisko, sieť kuchynských a kúpeľňových štúdií. V roku 2004 spoločnosť DOMOSS TECHNIKA, a.s. úspešne otvorila ďalšie kuchynské štúdio v Trenčíne, kuchynské a kúpeľňové štúdio v Trnave a v roku 2005 dalšie dve štúdiá v Bratislave - ”My House of Villeroy & Boch” a moderný stánok dizajnu: štúdio Duravit, Hansgrohe (Pharo wellness centrum). Nové špecializované Kúpeľňové štúdio My House Of Villeroy&Boch je jediným svojho druhu na Slovensku; štúdio Duravit, Hansgrohe (Pharo wellness centrum) jediné svojho druhu na západnom Slovensku. V roku 2004 sa spoločnosť DOMOSS TECHNIKA a.s. stala akcionárom spoločnosti EURONICS SK a.s. a aktívne vstúpila do spoluvytvárania maloobchodnej siete elektropredajní na Slovensku. Sieť Euronics sa stala najväčším hráčom na Slovensku v predaji bielej techniky a má potenciál sa naďalej rozširovať. DOMOSS TECHNIKA, a.s. spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie. Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú klientovi riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
Ponuky spoločnosti:
 
Stoly, stoličky, spotrebiče - zľava až 70% Pridané: 04.04.2008
Výpredaj za najlepšie ceny
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia