ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Vladimiryim
Oktyabrsk
Rigidphc
Minsk
Vortexazo
Minsk


WILDKATxpr
Minsk


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

AUTODOPRAVA A SŤAHOVANIE KASO-TRANS

Adresa sídla:
JesennĂĄ 6
04001 KoĹĄice

IČO: 35237325
Kontakty:
Telefón: 0905426061
Fax:
Mobil: 0905426061
Email: kasotrans@gmail.com
WWW: www.autodoprava-kosice.sk
Sekretariát: Kasarda,0905426061,kasotrans@gmail.com
Marketing: ,,
Obchodné: Kasarda,+421905426061,kasotrans@gmail.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Autodoprava KASO - TRANS bola zaloĹženĂĄ v roku 1999 v KoĹĄiciach a pĂ´sobĂ­ na trhu sluĹžieb autodopravy, sĹĽahovania a vypratĂĄvania.
Autodoprava KASO - TRANS bola založená v roku 1999 v Košiciach a začala pôsobiť na trhu služieb autodopravy, sťahovania a vypratávania kde pôsobí až dodnes. Dlhoročné skúsenosti dávajú záruku profesionálneho výkonu práce, spoľahlivého a kvalitného prístupu ku zákazníkom ako aj k ich majetku. Autodoprava Kaso-trans pôsobí v rámci Slovenskej republiky a preváža tovar pre zmluvných partnerov, stálych zákazníkov ako aj jednorázovo pre konkrétne potreby firiem alebo súkromných osôb.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia