ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

HV
UT


Brianextiz
San Francisco
Moozy
Paris
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

PILOUS SK s.r.o.

Adresa sídla:
Hroncova 5
040 0 KoĹĄice

IČO: 44103689
Kontakty:
Telefón: +421911159951
Fax: +420 325 535 199
Mobil: +421911159951
Email: branislav.ostrihon@pilous-packaging.com
WWW: pilous-packaging.com/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Branislav Ostrihoň,+421911159951,branislav.ostrihon@pilous-packaging.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Firma sa uŞ od roku 1993 zaoberå výrobou rôznych druhov obalov z dreva, ich vývojom podĞa poŞiadaviek zåkazníkov a ich dodåvkami zåkazníkom podĞa ich potrieb. Špecializåcia na balenie atypických výrobkov, exportnÊ balenia (zåmorie).
Firma sa uŞ od roku 1993 zaoberå výrobou rôznych druhov obalov z dreva, ich vývojom podĞa poŞiadaviek zåkazníkov a ich dodåvkami zåkazníkom podĞa ich potrieb. Špecializåcia na balenie atypických výrobkov, exportnÊ balenia (zåmorie).
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia