ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Linea Design - nĂĄvrh interiĂŠru

Adresa sídla:
Ĺ ustekova 49/6np
85104 Bratislava

IČO: 44793944
Kontakty:
Telefón: 0(2)67207182
Fax:
Mobil: 0917 334987
Email: web@lineadesign.sk
WWW: lineadesign.sk
Sekretariát: ,0(2)67207182,web@lineadesign.sk
Marketing: ,0(2)67207182,web@lineadesign.sk
Obchodné: ,0(2)67207182,web@lineadesign.sk
Výroba: ,0(2)67207182,web@lineadesign.sk

Charakteristika:
Linea Design svojim klientom ponĂşka nĂĄvrh interiĂŠru, vizualizĂĄcie interiĂŠru, sluĹžby interiĂŠrovĂŠho designĂŠra, predaj nĂĄbytku, najnovĹĄie kolekcie talianskeho designovĂŠho nĂĄbytku, najnovĹĄie trendy v oblasti interiĂŠrovĂŠho designu, dovoz talianskeho nĂĄbytku. Z
Linea Design svojim klientom ponúka návrh interiéru, vizualizácie interiéru, služby interiérového designéra, predaj nábytku, najnovšie kolekcie talianskeho designového nábytku, najnovšie trendy v oblasti interiérového designu, dovoz talianskeho nábytku. Zaoberáme sa aj zariaďovaním a realizáciou interiérov na kľúč.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia