╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

KODRETA furniture s.r.o.

Adresa sÝdla:
Tura Luka 55
90703 Myjava

I╚O: 36005908
Kontakty:
Telefˇn: +421 905 992 438, +421 905 905 959
Fax: +421 34 621 2181, 2166
Mobil: +421 905 992 438, +421 905 905 959
Email: sales@kodreta.com
WWW: www.kodreta.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: Peter Nevedal,+421 905 455 234,peter@kodreta.com
ObchodnÚ: Katarina Nevedalova,+421 905 992 438,sales@kodreta.com
Vřroba: Odbyt,+421 34 621 2181, 2166,odbyt@kodreta.com

Charakteristika:
KODRETA furniture s.r.o. sa zaober├í v├Żrobou chr├│mov├ęho a klasick├ęho kvalitn├ęho sedacieho n├íbytku a nadv├Ązuje takto u┼ż na 40-ro─Źn├║ trad├şciu v├Żroby tohoto n├íbytku. Vyr├íbame jed├ílensk├ę a konferen─Źn├ę stoli─Źky, kresl├í a lavice, jed├ílensk├ę a konferen─Źen├ę stol├şk
KODRETA furniture s.r.o. sa zaober├í v├Żrobou chr├│mov├ęho a klasick├ęho kvalitn├ęho sedacieho n├íbytku a nadv├Ązuje takto u┼ż na 40-ro─Źn├║ trad├şciu v├Żroby tohoto n├íbytku. Vyr├íbame jed├ílensk├ę a konferen─Źn├ę stoli─Źky, kresl├í a lavice, jed├ílensk├ę a konferen─Źen├ę stol├şky a ve┼íiaky. Sme najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żrobca tohoto typu n├íbytku na Slovensku. Predaj na┼í├şch v├Żrobkov presahuje n├írodn├ę hranice i oce├ín. N├í┼í chr├│mov├Ż sedac├ş n├íbytok je vhodn├Ż na zaria─Ćovanie kancel├írskych priestorov, re┼ítaur├ícii, barov, hotelov, uv├ştac├şch priestorov, konferen─Źn├Żch miestnost├ş i ┼íkolsk├Żch zariaden├ş. Dlhoro─Źn├ę sk├║senosti na┼í├şch mana┼ż├ęrov i ─żud├ş vo v├Żrobe, ┼ípeci├ílne zariadenia a technika na spracovanie oce─żov├Żch r├║riek, ako i sk├║senosti na dom├ícom i zahrani─Źnom trhu zaru─Źuj├║ kvalitu v├Żrobkov, trad├şciu a sk├║senosti v designe a kr├ítke dodacie lehoty. I len jednu stoli─Źku z na┼í├şch 250 modelov V├ím urob├şme vo farb├ích a materi├íloch, ktor├ę V├ím najviac vyhovuj├║. M├íme k dispoz├şcii v├Żrobn├ę prostriedky na komplexn├ę spracovanie kovu pre n├íbytok a interi├ęry, vr├ítane povrchov├Żch ├║prav na linke chr├│m - nikel alebo komaxit. Kapacity n├íbytkovo - stol├írskej prev├ídzky, vr├ítane 7 et├í┼żov├ęho d├Żhovacieho lisu a ─Źal├║nickej prev├ídzky. Chr├│movanie Niklovanie Pr├í┼íkov├í povrchov├í ├║prava - komaxit V├Żroba interi├ęrov├Żch doplnkov pod─ża v├Żkresov a po┼żiadaviek Zakru┼żovanie trubiek plochoov├ílov a joklov Podh─żady stropov kazetov├ę - ┼ąahokov, perforovan├Ż plech, sie┼ąovina Doprava mal├Żmi ├║┼żitkov├Żmi vozidlami, nosnos┼ą do 1,4 t a 3 t ( Renault Master, Renault Mascot ) KODRETA furniture s r.o. pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment r├║riek a zabezpe─Źuje dod├ívky r├║riek a tenkostenn├Żch otvoren├Żch profilov. ─Äalej V├ím pon├║kame i plastov├ę ukon─Źenia a in├ę komponenty na r├║rky. V na┼íej ponuke n├íjdete plastov├ę alebo chr├│mov├ę ukon─Źenia do kruhov├Żch alebo ┼ítvorstrann├Żch r├║r r├┤znych priemerov, rektifika─Źn├ę ukon─Źenia v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę, skrutky s plastov├Żmi hlavicami a plastov├ę klz├íky. V pr├şpade z├íujmu, V├ím m├┤┼żeme zasla┼ą podrobnej┼íiu ponuku, popr├şpade doporu─Źi┼ą vhodn├ę ukon─Źenie, ktor├ę sa nenach├ídza v tejto ponuke. Dlh├ę roky sa zaober├íme v├Żrobou chr├│mov├ęho a klasick├ęho kvalitn├ęho sedacieho n├íbytku a nadv├Ązujeme u┼ż na 40-ro─Źn├║ trad├şciu v├Żroby tohoto n├íbytku. Vyr├íbame jed├ílensk├ę a konferen─Źn├ę stoli─Źky, kresl├í a lavice, jed├ílensk├ę a konferen─Źen├ę stol├şky a ve┼íiaky. Sme najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żrobca tohoto typu n├íbytku na Slovensku. Predaj na┼í├şch v├Żrobkov presahuje n├írodn├ę hranice i oce├ín.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia