ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

PRO-AQUA

Adresa sídla:
Na RiviĂŠre 36
84104 BRATISLAVA

IČO: 32165846
Kontakty:
Telefón: 02/ 654 25 966
Fax: 02/ 654 25 966
Mobil: 0905 432 911, 0911 432 911
Email: pro-aqua@pro-aqua.sk
WWW: pro-aqua.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ing. HatalovĂĄ,0905432911,pro-aqua@pro-aqua.sk
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj prístrojov na čistenie vzduchu a priestoru PRO-AQUA, čistič vzduchu, bezfiltrové čistenie
Predaj viacúčelových, nízkonákladových, bezfiltových čističov vzduchu a priestoru zn. PRO-AQUA pracujúcich na báze separátora a vody (MO a VO). Pro-aqua je možné využiť ako bezsáčkový, bezfiltrový vodný vysávač. Vysávanie s vodou Pro-aqua predurčuje aj na bezproblémové vysávanie vody a tepovanie kobercov a čalúnenia. Firma tovar distribuuje výlučne formou priameho predaja, tak ako v ostatných 35 krajinách, kde je PRO-AQUA zastúpená. PRO-AQUA ponúka spoluprácu formou sprostredkovania predaja resp. nákupu a predaja. PRO-AQUA ponúka nezáväzné a bezplatné vyskúšanie všetkých funkcií a užikových vlastností svojho zariadenia v záujemcovej firme alebo v domácnosti.
Ponuky spoločnosti:
 
Čistič vzduchu a priestoru PRO-AQUA Pridané: 12.04.2010
Čistič vzduchu a priestoru PRO-AQUA
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia