ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

C.D.Come, spol. s r.o.,

Adresa sídla:
Francisciho 726/11-2
97101 Prievidza

IČO: 36015253
Kontakty:
Telefón: 00421465430284
Fax: 00421465426382
Mobil: 00421905264835
Email: cdcome@gmail.com
WWW: www.deky.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Miriam GaĹĄparovičovĂĄ,0905264835,cdcome@gmail.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť je zaregistrovaná na Slovensku od roku 1996, miesto pôsobenia je Prievidza.
Sme priamy dovozcovia exkluzívnej kolekcie španielskych prikrývok! Prikrývky sú vyrobené z certifikovaných materiálov najvyššej kvality.. Kvalita použitého materiálu a už hotového výrobku je pravidelne preverovaná skúškami kvality vo firemnej skúšobni. Pri dodržiavaní ošetrovacích symbolov výrobca zaručuje stálofarebnosť a dlhoročnú nezmenenú kvalitu i pri domácom praní v práčke. Na základe použitých kvalitných materiálov pri výrobe – 85% akryl, 15% polyester, tieto prikrývky nevytvárajú statickú elektrinu a preto nie sú náchylné k zachytávaniu prachu., čiže sú tiež antialergické. Prikrývky sú určené ako náhrada klasických paplónov, pričom majú aj dekoratívny charakter Všetky nami ponúkané výrobky majú certifikát kvality vydaný štátnou skúšobňou SR
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia