ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Tepelné čerpadlo - KLÍMA, s. r. o.

Adresa sídla:
Žitavskå ul. 976/40
94632 MarcelovĂĄ

IČO: 44794410
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email: tepelnec@centrum.sk
WWW: www.tepelnecerpadlo.co
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Tepelné čerpadlo je zariadenia slúžiace na vykurovanie alebo ohrev vody, prípadne iného média napríklad bazénovej vody alebo na temperovanie médií používaných vo výrobných procesoch. Tepelné čerpadlo vzduch-voda odoberá nízkopotenciálne teplo z ovzdušia a
Tepelné čerpadlo je zariadenia slúžiace na vykurovanie alebo ohrev vody, prípadne iného média napríklad bazénovej vody alebo na temperovanie médií používaných vo výrobných procesoch. Tepelné čerpadlo vzduch-voda odoberá nízkopotenciálne teplo z ovzdušia a prevádza ho na vysoko potenciálne teplo pomocou kompresorového okruhu, následne získané teplo odovzdáva do vodného okruhu vykurovania. Tepelné čerpadlá vzduch - voda už dominujú v počte predávaných tepelných čerpadiel z dôvodu vynikajúcej efektivity a najnižšej ceny. Tepelné čerpadlá zem - voda alebo pôda - voda sú pomerne obľúbené. Najmä projektanti ich vzhľadom na vysokú deklarovanú ú innosť a vyššiu spoľahlivosť ako u tepelných čerpadiel voda-voda s obľubou projektujú. Zároveň zemný výmenník nie je projekčne komplikovaný a navrhuje aj realizuje sa jednoduchšie ako rôzne vrty a studne so zložitou sústavou vodných čerpadiel, filtrácie a regulácie. Naše tepelné čerpadlo Vás nikdy nesklame.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia