ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Tepelné čerpadlo - KLÍMA, s. r. o.

Adresa sídla:
Žitavskå ul. 976/40
94632 MarcelovĂĄ

IČO: 44794410
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email: tepelnec@centrum.sk
WWW: www.tepelnecerpadlo.co
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Tepelné čerpadlo je zariadenia slúžiace na vykurovanie alebo ohrev vody, prípadne iného média napríklad bazénovej vody alebo na temperovanie médií používaných vo výrobných procesoch. Tepelné čerpadlo vzduch-voda odoberá nízkopotenciálne teplo z ovzdušia a
Tepelné čerpadlo je zariadenia slúžiace na vykurovanie alebo ohrev vody, prípadne iného média napríklad bazénovej vody alebo na temperovanie médií používaných vo výrobných procesoch. Tepelné čerpadlo vzduch-voda odoberá nízkopotenciálne teplo z ovzdušia a prevádza ho na vysoko potenciálne teplo pomocou kompresorového okruhu, následne získané teplo odovzdáva do vodného okruhu vykurovania. Tepelné čerpadlá vzduch - voda už dominujú v počte predávaných tepelných čerpadiel z dôvodu vynikajúcej efektivity a najnižšej ceny. Tepelné čerpadlá zem - voda alebo pôda - voda sú pomerne obľúbené. Najmä projektanti ich vzhľadom na vysokú deklarovanú ú innosť a vyššiu spoľahlivosť ako u tepelných čerpadiel voda-voda s obľubou projektujú. Zároveň zemný výmenník nie je projekčne komplikovaný a navrhuje aj realizuje sa jednoduchšie ako rôzne vrty a studne so zložitou sústavou vodných čerpadiel, filtrácie a regulácie. Naše tepelné čerpadlo Vás nikdy nesklame.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia