╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

krby a pece

Adresa sÝdla:
Kopanice 1276
96301 Krupina

I╚O: 34792775
Kontakty:
Telefˇn: 0905 866 105
Fax:
Mobil:
Email: krby1@centrum.sk
WWW: www.krby-pece-krupina.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Spolo─Źnos┼ą KRBY- REMESLO, KRUPINA sa zaober├í k├║ren├şm a kuren├írskou technikou ako takou so ┼ípecializ├íciou na pevn├ę paliv├í a obnovite─żn├ę zdroje. Na┼íou hlavnou ─Źinnos┼ąou je predaj a mont├í┼ż
Krby , pece , kotle , kachle , kom├şnov├ę syst├ęmy , spor├íka a pr├şslu┼íenstvo. Drevo ako najz├íkladnej┼í├ş a najstar┼íie pou┼ż├şvan├Ż materi├íl na k├║renie vo Va┼íom domove vytvor├ş nielen teplo, ale aj atmosf├ęru, v├┤┼łu a v kone─Źnom d├┤sledku prin├í┼ía rados┼ą a ├║sporu finan─Źn├Żch prostriedkov.Druh├Żm pilierom na┼íej pr├íce s├║: poradenstvo, n├ívrhy a stavby krbov, mont├í┼ż k├║ren├ş, stavba kom├şnov, vlo┼żkovanie star┼í├şch kom├şnov. Po dohode s klientom zabezpe─Źujeme aj rev├şzie.V┼íetka na┼ía ─Źinnos┼ą smeruje k tomu, aby ka┼żd├Ż klient bol pos├║den├Ż a vybaven├Ż individu├ílne aj s oh─żadom na jeho ┼ípecifick├ę potreby a po┼żiadavky. Predsa ka┼żd├ę k├║renie je in├ę a ka┼żd├Ż krb je in├Ż. V┼żdy je k dispoz├şci├ş nieko─żko variant z h─żadiska funk─Źnosti a aj ceny. Samozrejme ┼że aj diela na cenove - ni┼ż┼íej ├║rovni s├║ vyhotoven├ę kvalitne s d├┤razom na detaily. Srdcom ka┼żd├ęho k├║renia ─Źi u┼ż ├║stredn├ęho, alebo teplovzdu┼ín├ęho je samotn├ę vykurovacie teleso. Kotol na pevn├ę palivo, alebo krbov├í vlo┼żka. Aj tu je na v├Żber ve─ża mo┼żnost├ş. Zo sk├║senost├ş z praxe na┼íi z├íkazn├şci maj├║ s├şce nep├şsan├║, ale predsa hierarchiu krit├ęri├ş. Na prvom mieste je d obr├í sk├║senos┼ą a d├┤vera k zna─Źke..
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia