╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

krby a pece

Adresa sÝdla:
Kopanice 1276
96301 Krupina

I╚O: 34792775
Kontakty:
Telefˇn: 0905 866 105
Fax:
Mobil:
Email: krby1@centrum.sk
WWW: www.krby-pece-krupina.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Spolo─Źnos┼ą KRBY- REMESLO, KRUPINA sa zaober├í k├║ren├şm a kuren├írskou technikou ako takou so ┼ípecializ├íciou na pevn├ę paliv├í a obnovite─żn├ę zdroje. Na┼íou hlavnou ─Źinnos┼ąou je predaj a mont├í┼ż
Krby , pece , kotle , kachle , kom├şnov├ę syst├ęmy , spor├íka a pr├şslu┼íenstvo. Drevo ako najz├íkladnej┼í├ş a najstar┼íie pou┼ż├şvan├Ż materi├íl na k├║renie vo Va┼íom domove vytvor├ş nielen teplo, ale aj atmosf├ęru, v├┤┼łu a v kone─Źnom d├┤sledku prin├í┼ía rados┼ą a ├║sporu finan─Źn├Żch prostriedkov.Druh├Żm pilierom na┼íej pr├íce s├║: poradenstvo, n├ívrhy a stavby krbov, mont├í┼ż k├║ren├ş, stavba kom├şnov, vlo┼żkovanie star┼í├şch kom├şnov. Po dohode s klientom zabezpe─Źujeme aj rev├şzie.V┼íetka na┼ía ─Źinnos┼ą smeruje k tomu, aby ka┼żd├Ż klient bol pos├║den├Ż a vybaven├Ż individu├ílne aj s oh─żadom na jeho ┼ípecifick├ę potreby a po┼żiadavky. Predsa ka┼żd├ę k├║renie je in├ę a ka┼żd├Ż krb je in├Ż. V┼żdy je k dispoz├şci├ş nieko─żko variant z h─żadiska funk─Źnosti a aj ceny. Samozrejme ┼że aj diela na cenove - ni┼ż┼íej ├║rovni s├║ vyhotoven├ę kvalitne s d├┤razom na detaily. Srdcom ka┼żd├ęho k├║renia ─Źi u┼ż ├║stredn├ęho, alebo teplovzdu┼ín├ęho je samotn├ę vykurovacie teleso. Kotol na pevn├ę palivo, alebo krbov├í vlo┼żka. Aj tu je na v├Żber ve─ża mo┼żnost├ş. Zo sk├║senost├ş z praxe na┼íi z├íkazn├şci maj├║ s├şce nep├şsan├║, ale predsa hierarchiu krit├ęri├ş. Na prvom mieste je d obr├í sk├║senos┼ą a d├┤vera k zna─Źke..
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia