» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Mikaelskevy
Bridgetown
KissTig
Bamako
SteveLam
Stirling
karinex
Omsk
dimetra-sv4
Srbija i Crna Gora
Androidemins
Avarua
Lorajal
Toronto
AllenOvent
Parnu
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

CalteC Company

Adresa sídla:
Riečna 414/15
Žilina

IČO: 44734514
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email:
WWW: www.caltec.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Nízkoenergetické domy, Fotovoltaika, Rekuperácia, Kúrenie
Spoločnosť bola založená v roku 2009 ako výsledok spolupráce ľudí s víziou zlepšenia nášho prístupu k životnému prostrediu. Naše nadobudnuté znalosti využívame v oblastiach fotovoltaiky, kúrenia, rekuperácie a stavby nízkoenergetických domov. Máme za sebou niekoľko projektov, ako napríklad výstavba fotovoltaickej elektrárne v Pataši, Bytči, Pribelciach alebo výstavba nízkoenergetického domu v Nitre, Senci, Višňovom. Chceme neustále napredovať, a preto hľadáme pre svojich zákazníkov technologické novinky v oblastiach nášho pôsobenia. Garantujeme vysokú odbornosť, serióznosť a kreativitu. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalifikovanú, ústretovú spoluprácu ku spokojnosti oboch strán.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia