ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
njyyzMayofe
Cesena, Italy
dfyifMayofe
Adelaide, Australija
Keithbes
Skive
njczMayofe
Banjaluka
stepakhMayofe
Srbija i Crna Gora
andheMayofe
Hag,pardon,Beograd
KanerartMayofe
Salzburg
vbierfMayofe
Mladenovac
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

CalteC Company

Adresa sídla:
Riečna 414/15
Žilina

IČO: 44734514
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email:
WWW: www.caltec.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
NĂ­zkoenergetickĂŠ domy, Fotovoltaika, RekuperĂĄcia, KĂşrenie
Spoločnosť bola založená v roku 2009 ako výsledok spolupráce ľudí s víziou zlepšenia nášho prístupu k životnému prostrediu. Naše nadobudnuté znalosti využívame v oblastiach fotovoltaiky, kúrenia, rekuperácie a stavby nízkoenergetických domov. Máme za sebou niekoľko projektov, ako napríklad výstavba fotovoltaickej elektrárne v Pataši, Bytči, Pribelciach alebo výstavba nízkoenergetického domu v Nitre, Senci, Višňovom. Chceme neustále napredovať, a preto hľadáme pre svojich zákazníkov technologické novinky v oblastiach nášho pôsobenia. Garantujeme vysokú odbornosť, serióznosť a kreativitu. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalifikovanú, ústretovú spoluprácu ku spokojnosti oboch strán.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia