╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

AAA Elektrikári - Meško

Adresa sÝdla:
Star├ę grunty
84106 Bratislava

I╚O: 35255745
Kontakty:
Telefˇn: +421940338845
Fax:
Mobil: 0940338845
Email: elint@pobox.sk
WWW: www.elektrikarmesko.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: Me┼íko,0940 338 845,elint@pobox.sk
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Opravy,servis,rekon┼ítrukcie,prer├íbky elektroin┼ítal├ície,zapojenie elektrospotrebi─Źov.
Opravy,mont├í┼ż a servisbytovej a domovej elektroin┼ítal├ície,opravy a v├Żmeny z├ísuviek,isti─Źov,vyp├şna─Źov,elektroskriniek,k├íblov,opravy elektrospotrebi─Źov a elektrick├ęho n├íradia,opravy a v├Żmeny ventil├ítorov / k├║pe─ż┼łov├ę a izbov├ę diagnostika/opravy preru┼íen├Żch k├íblov v sten├ích a podlah├ích rekon┼ítrukcie kompletn├ę aj mal├ęho rozsahu.Mont├í┼ż a zapojenie kuchynsk├Żch elektrospotrebi─Źov,varn├ę dosky,digestory,elektrick├ę r├║ry a spor├íky. Pr├íca aj cez v├şkendy. Medzi na┼íich z├íkazn├şkov patria okrem firiem tie┼ż rad dom├ícnost├ş. Zabezpe─Źujeme pre dom├ícnosti kompletn├ę elektrik├írske pr├íce, ktor├ę s├║ potrebn├ę vr├ítane opravy elektroin┼ítal├ície v bytoch. ─îi u┼ż potrebujete vymeni┼ą ┼żiarovku alebo zabezpe─Źi┼ą elektroin┼ítal├íciu pri rekon┼ítrukcii bytu alebo bytov├ęho jadra, radi v├ím zaist├şme perfektn├Ż servis.Pre dom├ícnosti zabezpe─Źujeme napr├şklad v├Żmeny bytov├Żch rozvodn├şc, isti─Źov, st├Żka─Źov, vyp├şna─Źov, elektrick├Żch z├ísuviek, mont├í┼że svietidiel, zapojenie bojlerov, ohrieva─Źov vody, spor├íkov,varn├Żch dosiek a ─Ćal┼íie elektroin┼ítala─Źn├ę pr├íce.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia