ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EUROPLAC, s.r.o.

Adresa sídla:
Pod KalvĂĄriou 2020
955 0 TopoĞčany

IČO: 18047351
Kontakty:
Telefón: 00421/903233935
Fax: 033 / 645 02 43
Mobil: 00421/903233935
Email: europlac@europlac-business.sk
WWW: www.europlac.bpsk.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ŽåkovskĂ˝ Rastislav,0903233935,europlac@europlac-business.sk
Výroba: ,,europlac@europlac.sk

Charakteristika:
Fabrika na výrobu doskových materiålov dyhovaných okrasnou dyhou. Ponuka - dyhovanÊ drevotriesky, mdf dosky, latovky a preglejky, dosky Multiplex, protipoŞiarne dosky.
Spoločnosť EUROPLAC vyrába dyhované materiály na 19 podkladoch. V štandardnom sortimente ponúkame: dyhované drevotriesky, MDF dosky, laťovky a preglejky. Okrem iného máme v ponuke dosky Multiplex, protipožiarné dosky a špecialitky. Naše výrobky ponúkame v 53 rôznych drevinách. Výrobná časť EUROPLAC sa nachádza na Slovensku v Topoľčanoch čo má výrazný vplyv na kvalitné zásobovanie domáceho trhu a okolitých krajín. O obchodné zastúpenie Nemeckej spoločnosti EUROPLAC na Slovensku a v Čechách sa stará obchodná časť EUROPLAC Business Services.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia