ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
njyyzMayofe
Cesena, Italy
dfyifMayofe
Adelaide, Australija
Keithbes
Skive
njczMayofe
Banjaluka
stepakhMayofe
Srbija i Crna Gora
andheMayofe
Hag,pardon,Beograd
KanerartMayofe
Salzburg
vbierfMayofe
Mladenovac
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

HANZELSolar, s.r.o.

Adresa sídla:
SNP 82
96501 Žiar nad Hronom

IČO: 44672454
Kontakty:
Telefón: +421905274752
Fax:
Mobil: +421905274752
Email: info@hanzelsolar.com
WWW: www.hanzelsolar.com
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
HANZELSolar - Predaj a montáž slnečných kolektorov a solárnych systémov pre domáce i priemyselné použitie.
PracovnĂ­ci naĹĄej firmy sa podielali na vĂ˝voji a vĂ˝robe slnečnĂ˝ch kolektorov uĹž od roku 1983 vo VĂ˝skumno-vĂ˝vojovom Ăşstave zĂĄvodu SNP v Ĺ˝iari nad Hronom. PrvĂŠ slnečnĂŠ kolektory a solĂĄrne systĂŠmy sme namontovali uĹž v roku 1984 v PlieĹĄovciach (96 m2), v roku 1985 v Patinciach (32 m2), zúčastnili sme sa medzinĂĄrodnĂ˝ch vĂ˝stav v roku 1985 v Moskve (v expozĂ­cii namontovanĂ˝ch 16 m2), v roku 1986 v AĹĄchabĂĄde (16 m2), montovali sme kolektory na československom konzulĂĄte Istanbule v roku 1987 (4 m2). Od roku 1992 sme pracovali v spoločnosti THERMO│SOLAR a od roku 1993 Ăşzko spolupracujeme ako samostatnĂĄ firma so spoločnosĹĽou THERMO│SOLAR Ĺ˝iar a montujeme ich vĂ˝robky na ĂşzemĂ­ Slovenska a Českej republiky.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia