ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Sleep Centrum BB s.r.o.

Adresa sídla:
Radvaň Park, Zvolenskå cesta 30/A
97405 BanskĂĄ Bystrica

IČO: 46669965
Kontakty:
Telefón: 0917775011
Fax:
Mobil:
Email: sleepcentrumbb@gmail.com
WWW: www.sleep-centrumbb.sk/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Tvorba vizualizácie a a cenovej kalkulácie vášho šatníka, skrine,postele a iného nábytku na počkanie a zdarma priamo na predajni.
Tvorba vizualizácie a cenovej kalkulácie vášho šatníka, skrine,postele a iného nábytku na počkanie a zdarma priamo na predajni.Doprava tovaru zdarma Matrace Vegas Vám dovezieme v rámci celej SR úplne zdarma ,ostatný tovar nad 500 € v Banskej Bystrici a jej okolí do 20 km tiež uplne zdarma . Tovar pod 500 € a mimo B.Bystrice Vám dovezieme podľa platného ceníka .Informujte sa prosím na tel.čísle alebo emailom.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia