╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

DREVONA SLOVAKIA

Adresa sÝdla:
Púchovská 6
83510 Bratislava

I╚O: 35944994
Kontakty:
Telefˇn:
Fax:
Mobil:
Email: drevona@drevona.sk
WWW: www.drevona.sk
Sekretarißt: Martina Danielov├í,0918/605370,nabytok@drevona.sk
Marketing: Barbora Vrábová,0918/605111,marketing@drevona.sk
ObchodnÚ: S├Żkorov├í Milena,0904/195687,vmo@drevona.sk
Vřroba: Peter Pittner,0918/605367,17@drevona.sk

Charakteristika:
Sme modern├í v├Żrobn├í a obchodn├í spolo─Źnos┼ą riaden├í odborn├Żm t├Żmom, zameran├í na uspokojovanie potrieb dne┼ín├ęho n├íro─Źn├ęho z├íkazn├şka. Reprezentujeme najv├Ą─Ź┼íiu predajn├║ sie┼ą s n├íbytkom na ├║zem├ş Slovenska. Pon├║kame kompletn├Ż sortiment n├íbytku pre kone─Źn├Żch z├íka
Cez na┼íu ┼íirok├║ sie┼ą predajn├ş s n├íbytkom pru┼żne reagujeme na Va┼íe po┼żiadavky, vlastn├Ż t├şm architektov prezentuje V├ím nov├ę trendy, trendy mlad├Żch ako aj n├íro─Źn├Żch z├íkazn├şkov. ─Äal┼íou na┼íou v├Żnimo─Źnou ponukou je realiz├ícia kompletn├Żch interi├ęrov na k─ż├║─Ź. V├Żber n├íbytku je do zna─Źnej miery ovplyvnen├Ż aj v├Żberom dod├ívate─żov ÔÇô s├║ to renomovan├ş slovensk├ş v├Żrobcovia n├íbytku, pre spestrenie ponuky aj dod├ívatelia n├íbytku z exotick├Żch drev├şn, ako aj zauj├şmav├Żch noviniek zo zahrani─Źn├Żch dizajn├ęrskych dieln├ş. K├║pou tovaru prostredn├şctvom web str├ínky www.drevona.sk (e-shop) z├şskavate mno┼żstvo v├Żhod, ktor├ę n├íkup urobia e┼íte v├Żhodnej┼í├şm. Z├írove┼ł nakupujete s istotou, ┼że sa m├┤┼żete kedyko─żvek oprie┼ą o slu┼żby obchodnej siete, kde V├ím pracovn├şci vyjd├║ v ├║strety.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia