ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Marlus Group s.r.o.

Adresa sídla:
NovomeskĂŠho 33
94911 Nitra

IČO: 31411304
Kontakty:
Telefón: 0377769911
Fax: 0377769913
Mobil: 0905644330
Email: friso@marlus.sk
WWW: www.marlus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Lenka EliĂĄĹĄovĂĄ,0377769911,predaj@marlus.sk
Obchodné: Ä˝ubomĂ­r FriĹĄo,0905644330,friso@marlus.sk
Výroba: Martina DvornickĂĄ,0907503133,servis@marlus.sk

Charakteristika:
Komplexná úprava vody pre rodinné domy. Predaj a inštalácia zmäkčovačov vody,UV lampy,filtre
Marlus - komplexná úprava studničnej a mestskej vody. Predaj a montáž zmäkčovačov vody , UV lampy , domáce filtračné systémy , drviče odpadu . Návrh a realizácia automatických závlah. Poradenstvo v oblasti úpravy vody a realizácia a montáž zariadení na úpravu vody. Bezplatná obhliadka miesta realizácie a návrh riešenia pre vhodné umiestnenia zmäkčovača vody , UV lampy mechanického filtra .... Servis osmotických filtrov a výdajníkov vody v rámci celého Slovenska.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia