ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Narex Slovakia s.r.o.

Adresa sídla:
JĂĄnoĹĄĂ­kova 1
01001 Žilina

IČO: 31583440
Kontakty:
Telefón: 041 / 562 1418
Fax: 041 / 562 4791
Mobil:
Email: narex@narex.sk
WWW: www.narex.sk
Sekretariát: Monika BohynĂ­kovĂĄ,041 / 562 1418,narex@narex.sk
Marketing: ProchĂĄzka Peter,041 / 562 1418,prochazka@narex.sk
Obchodné: BalĂĄĹž JĂĄn,041 / 562 1418,balaz@narex.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výhradný dovozca ručného elektrického náradia pre remeselníkov a profesionálov značiek Narex, Protool a Festool
Výhradný dovozca ručného elektrického náradia pre remeselníkov a profesionálov značiek Narex, Protool a Festool Výhradný dovozca ručného pneumatického náradia pre remeselníkov a profesionálov značky Festool Ručné náradie určené od domácich majstrov, cez drobných remeselníkov až po profesionálov na denno-denné použitie v nábytkarskom priemysle, stavebníctve, automobilovom priemysle a ďalších priemyselných odvetviach.
Ponuky spoločnosti:
 
A K C I A - www.narex.sk Pridané: 25.06.2007
AKCIA NAREX, PROTOOL a FESTOOL
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia