» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Olgaevary
Axum
Haroldfup
Kaohsiung Municipality
Calvinsnosy
Tafraout
RobinMarttensss
Duverge
Henrysoarm
Ligatne
RobertGEX
Kulim
jmnOxido
Yako
bnmBeild
Yako
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

fabrika na reklamu - KPK reklama s.r.o.

Adresa sídla:
Južná trieda 82/Gavlovičova ul.
040 1 Košice - Barca

IČO: 46822798
Kontakty:
Telefón: +421 55 622 36 00
Fax:
Mobil: +421 917 490 827
Email: tapety@kpkreklama.sk
WWW: www.kreativnetapety.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Sme fabrika na reklamu pôsobiaca v rámci EU. Našim klientom vyrábame reklamu na mieru, od vizitiek, polepu stien až po veľkoformátovú reklamu. Patríme medzi najväčšie reklamné spoločnosti na slovenskom trhu. Viac informácii nájdete na našom webe www.kpkr
Do nášho portfólia patrí taktiež veľkoplošná tlač, napr. tlač billboardov, bigboardov, banerov, meshov, výroba reklamných tabúľ, svetelných reklám, citylightov, ale aj výroba tapiet, polepov stien, samolepky na steny, kuchynské zásteny, tlač a polepy vstavaných skríň a reklamný textil, interiérové produkty ako sú obrazy, vankúše a pod.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia