╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

GEORG TRADE

Adresa sÝdla:
Toma┼í├şkov├í 7
Bratislava

I╚O: 35694343
Kontakty:
Telefˇn: 02 / 434 237 58
Fax: 02 / 434 233 19
Mobil: 0902 900 500
Email: georg@georg.sk
WWW: www.georg.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Z├íkazn├şkovi pon├║kame kompletn├ę architektonick├ę poradenstvo s po─Ź├şta─Źov├Żm 3D n├ívrhom, s v├Żberom ┼íirokej palety materi├ílov, zna─Źkov├Żch spotrebi─Źov a in├Żch doplnkov, odborn├ę zameranie z├íkazky, v├Żrobu, dopravu a mont├í┼ż.
Na┼ía firma pon├║ka okrem horeuveden├ęho sortimentu aj v├Żrobu kancel├írskeho n├íbytku na mieru, zaria─Ćovanie interi├ęrov na k─ż├║─Ź, stavebn├ę ├║pravy a pod. GEORG Trade s.r.o. poskytuje na konkr├ętne dod├ívate─żsk├ę akcie k vyu┼żitiu svoje architektonick├ę ┼ít├║dio so st├ílou v├Żstavou expon├ítov. T├║to na┼íu prev├ídzku m├íme vyhraden├║ v├Żlu─Źne pre jednotliv├Żch klientov investora, kde pod odborn├Żm doh─żadom n├í┼ího architekta, prebiehaj├║ konzult├ície k nad┼ítandardn├Żm dispozi─Źn├Żm rie┼íeniam, v├Żber v┼íetk├Żch materi├ílov na jednom mieste, v im vyhovuj├║com term├şne. Investorovi tu z├írove┼ł pon├║kame mo┼żnos┼ą prezent├ície in├Żch vybran├Żch subdod├ívate─żov pre jeho akciu (dla┼żby, obklady, a pod.) T├íto forma spolupr├íce s investorom stavby m├í za ├║─Źel odbremeni┼ą investora od probl├ęmov, ktor├ę s├║visia s be┼żnou komunik├íciou so z├íkazn├şkom. Nami z├şskan├ę inform├ície spracov├ívame a poskytujeme pod─ża vopred stanoven├ęho harmonogramu investorovi.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia