ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BC. PETER LABOĹ -SKYLINK LIPTOV

Adresa sídla:
KuzmĂĄnyho 25/1492
03101 LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ

IČO: 40454037
Kontakty:
Telefón: 0905 100 338
Fax:
Mobil: 0910 612 750
Email: tvfun@atlas.sk
WWW: digiservis.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
MontĂĄĹž,servis,predaj satelitnej TV Skylink, AntikSAT, Freesat v okresoch LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ, RuĹžomberok, DolnĂ˝ KubĂ­n
V oblasti satelitnej techniky realizujeme predaj, opravy, plne autorizovaný servis a individuálne aj skupinové montáže služieb SKYLINK, FREESAT, ANTIK Telecom, ANTIK Sat, Magio Sat, Voľná telka cez satelit a SATROsat a základnú montáž a servis systémov Digi Slovakia (Digi TV). V oblasti príjmu pozemnej digitálnej televízie (DVB-T, Plustelka, Voľná telka) realizujeme predaj, montáž a servis individuálnych a spoločných antén.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia