ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BC. PETER LABOĹ -SKYLINK LIPTOV

Adresa sídla:
KuzmĂĄnyho 25/1492
03101 LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ

IČO: 40454037
Kontakty:
Telefón: 0905 100 338
Fax:
Mobil: 0910 612 750
Email: tvfun@atlas.sk
WWW: digiservis.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
MontĂĄĹž,servis,predaj satelitnej TV Skylink, AntikSAT, Freesat v okresoch LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ, RuĹžomberok, DolnĂ˝ KubĂ­n
V oblasti satelitnej techniky realizujeme predaj, opravy, plne autorizovaný servis a individuálne aj skupinové montáže služieb SKYLINK, FREESAT, ANTIK Telecom, ANTIK Sat, Magio Sat, Voľná telka cez satelit a SATROsat a základnú montáž a servis systémov Digi Slovakia (Digi TV). V oblasti príjmu pozemnej digitálnej televízie (DVB-T, Plustelka, Voľná telka) realizujeme predaj, montáž a servis individuálnych a spoločných antén.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia