ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

DoMaR Solar, s.r.o.

Adresa sídla:
Lúčna 4
96501 Žiar nad Hronom

IČO: 36641952
Kontakty:
Telefón: 045/6722374
Fax:
Mobil: 0907538177
Email: info@domar.sk
WWW: www.domar.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: VladimĂ­r Trachta,0907538177,info@domar.sk
Výroba: Jozef Kováč,0905665262,info@domar.sk

Charakteristika:
Predaj a montáž solárnych systémov, slnečných kolektorov a vykurovania.
Spoločnosť DoMaR Solar, s.r.o. Vám ponúka: Montáž solárnych systémov na prípravu teplej úžitkovej vody, prikurovanie budov a obytných priestorov a ohrev vody v bazénoch. Čo Vám solárne zariadenie prinesie: zhodnotenie nehnuteľnosti, väčšiu nezávislosť, 25-30 ročnú praxou overenú životnosť, cenovú stabilitu dodávok tepla, nízke náklady, predĺži životnosť Vášho systému vykurovania, ekologická stavbu a ...dobrý pocit. Ponúkame energiu, ktorú nevlastní žiadna vláda, montáž, ktorú naša firma zvláda, to sú peniaze na ktoré Vám nik nesiahne a s nami to každý hravo dosiahne. Stavte na SLNKO, faktúru Vám určite nepošle...!!!
Ponuky spoločnosti:
 
Solarne systemy - slnecne kolektory - voda - kurenie Pridané: 20.09.2010
Ponukame predaj a montaz : Kolektor TS 300 – skutocne slovensky vyrobok – vyrobca THERMO/SOLAR ZIAR ( spolumajitel THERMO/SOLAR Regensburg – Nemecko. Na nemeckom solarnom trhu ( ktory je najvacsi v Europe ) posobiaci ako 2. najvacsi vyrobca kolektorov.
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia