» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Mikaelskevy
Bridgetown
KissTig
Bamako
SteveLam
Stirling
karinex
Omsk
dimetra-sv4
Srbija i Crna Gora
Androidemins
Avarua
Lorajal
Toronto
AllenOvent
Parnu
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

DoMaR Solar, s.r.o.

Adresa sídla:
Lúčna 4
96501 Žiar nad Hronom

IČO: 36641952
Kontakty:
Telefón: 045/6722374
Fax:
Mobil: 0907538177
Email: info@domar.sk
WWW: www.domar.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Vladimír Trachta,0907538177,info@domar.sk
Výroba: Jozef Kováč,0905665262,info@domar.sk

Charakteristika:
Predaj a montáž solárnych systémov, slnečných kolektorov a vykurovania.
Spoločnosť DoMaR Solar, s.r.o. Vám ponúka: Montáž solárnych systémov na prípravu teplej úžitkovej vody, prikurovanie budov a obytných priestorov a ohrev vody v bazénoch. Čo Vám solárne zariadenie prinesie: zhodnotenie nehnuteľnosti, väčšiu nezávislosť, 25-30 ročnú praxou overenú životnosť, cenovú stabilitu dodávok tepla, nízke náklady, predĺži životnosť Vášho systému vykurovania, ekologická stavbu a ...dobrý pocit. Ponúkame energiu, ktorú nevlastní žiadna vláda, montáž, ktorú naša firma zvláda, to sú peniaze na ktoré Vám nik nesiahne a s nami to každý hravo dosiahne. Stavte na SLNKO, faktúru Vám určite nepošle...!!!
Ponuky spoločnosti:
 
Solarne systemy - slnecne kolektory - voda - kurenie Pridané: 20.09.2010
Ponukame predaj a montaz : Kolektor TS 300 – skutocne slovensky vyrobok – vyrobca THERMO/SOLAR ZIAR ( spolumajitel THERMO/SOLAR Regensburg – Nemecko. Na nemeckom solarnom trhu ( ktory je najvacsi v Europe ) posobiaci ako 2. najvacsi vyrobca kolektorov.
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia