» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Josephrig
N.sad
Williambes
Kipar
ArthurZed
Havana
EugenioHak
Bad Dust
JerryAdmic
Nis,Paracin
Anthonytef
Bosna
JeffreyAdomy
Ljubljana
RobertRal
Macvanska mitrovica
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Extra Clean House - ECH

Adresa sídla:
Nová 2886/3
96221 Lieskovec

IČO: Slovensko
Kontakty:
Telefón: 0903639690
Fax:
Mobil: 0908071707
Email: info@ech.sk
WWW: www.ech.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Extra Clean House (ECH) je profesionálna upratovacia firma, ktorá zabezpečuje komplexné pravidelné ako aj jednorázové špeciálne upratovacie a čistiace služby exteriérov a interiérov, letnú a zimnú údržbu.
EXTERIÉR Čistenie fasád od machov, rias a graffiti, antigraffitové a protiplesňové nátery Čistenie kamenných podláh a terás Čistenie hrobov a pomníkov INTERIÉR Pravidelné upratovanie spoločných nebytových priestorov – služby pre bytové spoločenstvá Čistenie výťahov a výťahových šácht Čistenie pivničných priestorov Odstraňovanie plesní zo stien a stropov, dezinfekcia miestností od spórov plesní a baktérií Pravidelné a jednorázové upratovanie domácností Umývanie okien Čistiace práce s technickým vysávačom značky NILFISK Hĺbkové tepovanie sedacích súprav, kobercov, matracov, prípadne autointeriérov Dezinfekcia ozónom pre domy, byty, firmy, škôlky a školy
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia