» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Lignomat

Adresa sídla:
M. Rázusa 32A/4216
95501 Topo??any

IČO: 36548308
Kontakty:
Telefón: 0385322788
Fax: 0385322788
Mobil: 0907778217
Email: lignomatsro@stonline.sk
WWW: www.lignomat.sk
Sekretariát: Mária Bónová,0385322788,bugi58@post.sk
Marketing: Pavol Bóna,0907778217,bona3@post.sk
Obchodné: Pavol Bóna,0385322788,bona3@post.sk
Výroba: Martin Mrižo,0905910518,mrizik@post.sk

Charakteristika:
Spolo?nos? sa zaoberá výrobou nábytku ,kuchynských liniek,eurookien,dverí,zariadení kancelárii,všetko na mieru. Výroba schodov,zabradlí. Zákazkové stolárstvo.
Spolo?nos? sa zaoberá zákazkovou výrobou nábytku,eurookien a dverí. Jedná sa o zákazkovú výrobu,presne na mieru. Výrobný program : KUCHYNSKÉ LINKY,ZARIADENIA KANCELÁRII,OBYVA?KY,SPÁLNE,VSTAVANÉ SKRINE SPOSUVNÝMI DVERAMI,ŠATNÍKY,SCHODIšTA+ZÁBRADLIA,EUROOKNÁ+DVERE,INERIEROVÉ DVERE,HISTORICÉ OKNA A DVERE,
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia