ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Lignomat

Adresa sídla:
M. RĂĄzusa 32A/4216
95501 TopoĞčany

IČO: 36548308
Kontakty:
Telefón: 0385322788
Fax: 0385322788
Mobil: 0907778217
Email: lignomatsro@stonline.sk
WWW: www.lignomat.sk
Sekretariát: MĂĄria BĂłnovĂĄ,0385322788,bugi58@post.sk
Marketing: Pavol BĂłna,0907778217,bona3@post.sk
Obchodné: Pavol BĂłna,0385322788,bona3@post.sk
Výroba: Martin MriĹžo,0905910518,mrizik@post.sk

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá výrobou nábytku ,kuchynských liniek,eurookien,dverí,zariadení kancelárii,všetko na mieru. Výroba schodov,zabradlí. Zákazkové stolárstvo.
Spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou nábytku,eurookien a dverí. Jedná sa o zákazkovú výrobu,presne na mieru. Výrobný program : KUCHYNSKÉ LINKY,ZARIADENIA KANCELÁRII,OBYVAČKY,SPÁLNE,VSTAVANÉ SKRINE SPOSUVNÝMI DVERAMI,ŠATNÍKY,SCHODIšTA+ZÁBRADLIA,EUROOKNÁ+DVERE,INERIEROVÉ DVERE,HISTORICÉ OKNA A DVERE,
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia