ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Drevotrend WKĹ -VladimĂ­r VeselovskĂ˝

Adresa sídla:
Michalská č.41
06001 KeĹžmarok

IČO: 30318211
Kontakty:
Telefón: 052/452 3018
Fax: 052/452 3018
Mobil: 0905 741 542
Email: drevotrend@drevotrendwks.sk
WWW: www.drevotrendwks.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: VeselovskĂ˝ VladimĂ­r,052/452 3018,0905 741 542,

Charakteristika:
firma zaoberajúca sa zåkazkovou výrobou
Naše výroba je zameraná na zákazkovú výrobu.Jedná sa o zhotovenie euro okien,dverí,kuchynského nábytku,kancel.nábytku,vstavaných a skrín s posuvnými dverami,hotelového nábytku,schodištia ,záhradný nábytok a ďalších výrobkov podľa požiadaviek zákaznikov. Výrobu prevádzame na kvalitnom strojnom vybavení. Na výrobu euro okien firma vlastní prehlásenie výrobcu o preukazaní zhody.
Ponuky spoločnosti:
 
Euro oknĂĄ Pridané: 24.09.2008
Euro oknĂĄ
čítaj viac...
 
KuchynskĂŠ linky Pridané: 28.06.2010
KuchynskĂŠ linky
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia