ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Art Digital

Adresa sídla:
TomĂĄĹĄikova 1
04001 KoĹĄice

IČO: 10820043
Kontakty:
Telefón: 0905 261162
Fax:
Mobil:
Email: info@artdigital.sk
WWW: www.artdigital.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,0905 261162,info@artdigital.sk
Obchodné: ,0905 261162,info@artdigital.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Digital art galéria. Obrazy-predaj. Digitálna tlač na plátno. Interiér -doplnky. Skrášlujeme Váš interiér. Jedinečné a nenapodobniteľné motívy. Eye catcher motívy.
Ponuky spoločnosti:
 
www.artdigital.sk - abstraktnĂŠ Eye catcher obrazy.TretĂ­ zadarmo!! Pridané: 17.02.2009
Predaj digital print obrazov na kvalitnom plátne. Nenapodobniteľné a jedinečné motívy, vhodné do interiérov bytov, hotelov, penziónov, kancelárií a všade tam, kde je snaha zatraktívniť interiér.
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia