» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Art Digital

Adresa sídla:
Tomášikova 1
04001 Košice

IČO: 10820043
Kontakty:
Telefón: 0905 261162
Fax:
Mobil:
Email: info@artdigital.sk
WWW: www.artdigital.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,0905 261162,info@artdigital.sk
Obchodné: ,0905 261162,info@artdigital.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Digital art galéria. Obrazy-predaj. Digitálna tla? na plátno. Interiér -doplnky. Skrášlujeme Váš interiér. Jedine?né a nenapodobnite?né motívy. Eye catcher motívy.
Ponuky spoločnosti:
 
www.artdigital.sk - abstraktné Eye catcher obrazy.Tretí zadarmo!! Pridané: 17.02.2009
Predaj digital print obrazov na kvalitnom plátne. Nenapodobnite?né a jedine?né motívy, vhodné do interiérov bytov, hotelov, penziónov, kancelárií a všade tam, kde je snaha zatraktívni? interiér.
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia