╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Nobyt

Adresa sÝdla:
Sabinovská 32
08001 Prešov

I╚O: 36451941
Kontakty:
Telefˇn: 051 / 7764 674
Fax: 051 / 7734 343
Mobil:
Email:
WWW: www.nobyt.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Kompletn├Ż sortiment n├íbytku. Sal├│n VOX-u a expoz├şcie zna─Źkov├Żch n├íbytkov pre Va┼íe pohodln├ę a kvalitn├ę b├Żvanie z kolekcie Nobyt Comfort. To v┼íetko na viac ako 2000 m2.
Predstavenie spolo─Źnosti Na┼ía spolo─Źnos┼ą sa venuje predaju n├íbytku od roku 1992. Za toto dlh├ę obdobie si z├şskala pevn├║ a stabiln├║ poz├şciu na n├íbytkovom trhu, kde v├Żsledkom n├í┼ího sna┼żenia bolo v roku 2002 otvorenie maloobchodnej a ve─żkoobchodnej predajne n├íbytku a jej roz┼í├şrenie na s├║─Źasn├Żch 2000 m2 predajnej plochy, ─Źo zna─Źne skult├║rnilo a skvalitnilo predaj n├íbytku k spokojnosti na┼íich z├íkazn├şkov. V za─Źiatkoch to boli aj aktivity ÔÇô predaj┼ła vo Vilniuse (Litva), spolupr├íca s tamoj┼í├şmi v├Żrobcami doplnkov a ART predmetov prerast├í do dlhoro─Źnej ─Źinnosti v oblasti pr├║ten├Żch v├Żrobkov, keramiky, dreva, slamen├Żch doplnkov, skla, Metal artu, African artu, a ─Ćal┼í├şch doplnkov vr├ítane ├║─Źasti na v├Żstav├ích. Z tohto obdobia n├ím ostala predaj┼ła doplnkov Pekn├Ż domov v Pre┼íove a z├í─żuba v doplnkoch, ktor├ę hodne vyu┼ż├şvame pri dekor├ícii n├í┼ího vystaven├ęho n├íbytku k radosti na┼íich z├íkazn├şkov. V s├║─Źastnosti sa firma uber├í v dvoch l├şni├ích. Jedna je organiz├ícia a vyd├ívanie celoslovensk├Żch let├íkov├Żch Akcii, kde cez ┼íirok├║ sie┼ą predajcov pon├║kame pomerne kvalitn├Ż a n├íbytok za ve─żmi atrakt├şvne ceny. Akciov├Ż n├íbytok pred├ívame samostatne v predajni akciov├ęho n├íbytku Sektor. Druh├í l├şnia firmy je Nobyt Comfort. Je to orient├ícia na zna─Źkov├Ż vysoko kvalitn├Ż n├íbytok, ktor├ęho pou┼ż├şvanie klient ocen├ş aj po dlh├Żch rokoch. Vytv├írame firemn├ę expoz├şcie dobr├Żch zna─Źiek pre Va┼íe b├Żvanie VOX, Wilimex, Schieder-BFM, Art M├Âbel, OGGI, ETAP, Cassa Sevilla vo svojich predajniach a cez ve─żkoobchod ich pon├║kame aj v sieti na┼íich partnerov po celom Slovensku. Poslednou aktivitou je otvorenie na┼íej predajne v Ko┼íiciach po jej prestavbe na exkluz├şvny sal├│n pekn├ęho n├íbytku. Tie┼ż n├ís m├┤┼żete n├íjs┼ą aj na najv├Ą─Ź┼í├şch dom├ícich v├Żstav├ích n├íbytku pri prezent├ícii noviniek v n├íbytkov├Żch trendoch. St├íly rast na┼íej firmy sved─Ź├ş na┼íej spr├ívnej ceste a spokojnosti na┼íich z├íkazn├şkov. A teraz V├ís u┼ż poz├Żvame na prehliadku n├í┼ího sortimentu.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia