ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BEAM s.r.o.

Adresa sídla:
PiaristikĂĄ 2
94901 Nitra

IČO: 36835668
Kontakty:
Telefón: +421 37 650 33 44
Fax: +421 37 650 33 44
Mobil: +421 904 06 88 77
Email: info@beamvac.sk
WWW: www.beamvac.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výhradný dovozca centrálnych vysávačov Beam Electrolux pre SR. Predaj, servis, projekcia, inštalácia a poradenstvo.
Centrálne vysávače uľahčujú prácu a zvyšujú čistotu vnútorného ovzdušia. Klinicky preukázané účinky pri pomoci proti alergénom! Firma BEAM s.r.o. dodáva centrálne vysávače do bytov, rodinných domov, administratívnych budov, ubytovacích zariadení a priemyselných objektov. Prvá etapa (potrubný rozvod) ktorá umožní v budúcnosti používať centrálny vysávač stojí pre priemerný rodinný dom 10.000 – 20.000,-SK Kvalitu výrobkov preverujú zákazníci takmer na celom svete. Centrálne vysávače BEAM ELECTROLUX priaznivo prispievajú k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu nielen v domácnostiach, ale i v komerčných priestoroch a priemyselných objektoch. Ak si vyberiete akýkoľvek systém vysávania firmy BEAM s.r.o., máte istotu, že získavate kvalitu, ktorá spríjemní a zjednoduší vaše upratovanie.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia