ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BEAM s.r.o.

Adresa sídla:
PiaristikĂĄ 2
94901 Nitra

IČO: 36835668
Kontakty:
Telefón: +421 37 650 33 44
Fax: +421 37 650 33 44
Mobil: +421 904 06 88 77
Email: info@beamvac.sk
WWW: www.beamvac.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výhradný dovozca centrálnych vysávačov Beam Electrolux pre SR. Predaj, servis, projekcia, inštalácia a poradenstvo.
Centrálne vysávače uľahčujú prácu a zvyšujú čistotu vnútorného ovzdušia. Klinicky preukázané účinky pri pomoci proti alergénom! Firma BEAM s.r.o. dodáva centrálne vysávače do bytov, rodinných domov, administratívnych budov, ubytovacích zariadení a priemyselných objektov. Prvá etapa (potrubný rozvod) ktorá umožní v budúcnosti používať centrálny vysávač stojí pre priemerný rodinný dom 10.000 – 20.000,-SK Kvalitu výrobkov preverujú zákazníci takmer na celom svete. Centrálne vysávače BEAM ELECTROLUX priaznivo prispievajú k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu nielen v domácnostiach, ale i v komerčných priestoroch a priemyselných objektoch. Ak si vyberiete akýkoľvek systém vysávania firmy BEAM s.r.o., máte istotu, že získavate kvalitu, ktorá spríjemní a zjednoduší vaše upratovanie.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia