ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ENVIDOM - Združenie výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu

Adresa sídla:
RuĹžovĂĄ dolina 6
82108 Bratislava

IČO: 37935836
Kontakty:
Telefón: 02/50221300
Fax: 02/20661300
Mobil:
Email: info@envidom.sk
WWW: www.envidom.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Jana Nahalkova,02/5022 1300,jana.nahalkova@envidom.sk
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Združenie výrobcov bielej techniky, ktoré pre svojich členov zabezpečuje povinnosti v zbere a recyklácii starých elektrospotrebičov.
Od augusta 2005 sa výrobcovia a dovozcovia elektrozariadení zo zákona musia postarať o svoje výrobky počas ich celého životného cyklu, teda aj potom, čo spotrebič doslúži. Výrobcovia bielej techniky, ktorí na slovenskom trhu predávajú elektrospotrebiče značiek ARDO, Electrolux, ETA, Gorenje, Indesit, Ignis, Mora, Moulinex, Philips, Rowenta, Siemens, Tefal, Whirlpool a Zanussi preto založili ENVIDOM - združenie výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu. Kolektívny systém ENVIDOM pracuje na neziskovom princípe a pre svojich členov koordinuje a riadi zber a recykláciu elektroodpadu na území celého Slovenska. Pri tejto činnosti úzko spolupracuje s obcami, zbernými dvormi, predajňami, prepravcami a recyklátormi. ENVIDOM je zároveň riadnym členom európskej asociácie kolektívnych systémov WEEE FORUM.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia