ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

pd slovakia spol.s r.o.

Adresa sídla:
KaukazskĂĄ 49
851 0 Bratislava

IČO: 36730394
Kontakty:
Telefón: +421 2 63 813 616
Fax: +421 2 63 813 616
Mobil:
Email: info@pdslovakia.sk
WWW: www.pdslovakia.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
PracovnĂŠ dosky
Pracovné dosky od nemeckého výrobcu LECHNER. LaVico by Lechner - sklenené pracovné dosky hrúbky 12 mm doplnené podľa želania do rôznych hrúbok s Alu hranami, Legranto by Lechner - dosky z prírodného kameňa Elements by Lechner - dosky z alternatívneho materiálu Abaro by Lechner - dosky z masívneho dreva C + S kolekcia - štrukturovaný vrúbkovitý povrch materiálu Pracovné dosky hrúbky - 40 / 60 / 80 a 100 mm Laminátové kuchynské pracovné dosky matné Laminátové kuchynské pracovné dosky lesklé - Diamant Silver line - nerezové zásteny Vitro - sklenené zásteny hrúbky 6 mm Doplnky a vstavané spotrebiče ku kuchynským pracovným doskám
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia