ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Bautech - SK, spol.s r.o.

Adresa sídla:
Žatevnå 14
84101 Bratislava

IČO: 36784354
Kontakty:
Telefón: 02/644 613 02
Fax: 02/644 613 03
Mobil: 0905 453 834
Email: bautech@bautech.sk
WWW: www.bautech.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Patrik Gaman,02/644 613 02,gaman@bautech.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj, nåvrh a stavba kvalitných kachlí, krbov a komínov za rozumnÊ ceny.
Firma BAUTECH pôsobí v oblasti alternatívnych spôsobov vykurovania už od roku 1993. Je predajcom krbov a pecí renomovaných zahraničných spoločností GRUPPO PIAZZETTA, WODTKE, SPARTHERM, BRUNNER, ale aj Slovenských alebo Českých spoločností. Naša firma zabezpečuje kompletné poradenstvo pri výbere krbu alebo piecky, zameranie skutkového stavu, návrh a spracovanie projektovej dokumentácie krbov vrátanie vizualizácie, dodávku a montáž, alebo predaj na území celého Slovenska. Montujeme originálne komplety alebo atypické stavby krbov a kachľových pecí. Ponúkame: kachle, krbové vložky /krbová vložka/, krby /krb/, kozuby /kozub/, komíny /komín/, nerozové kominy /nerezový komin/, kachľové pece /kachľová pec/, hypokaustové pece /hypokaustova pec/, kamna.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia