ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Bautech - SK, spol.s r.o.

Adresa sídla:
Žatevnå 14
84101 Bratislava

IČO: 36784354
Kontakty:
Telefón: 02/644 613 02
Fax: 02/644 613 03
Mobil: 0905 453 834
Email: bautech@bautech.sk
WWW: www.bautech.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Patrik Gaman,02/644 613 02,gaman@bautech.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj, nåvrh a stavba kvalitných kachlí, krbov a komínov za rozumnÊ ceny.
Firma BAUTECH pôsobí v oblasti alternatívnych spôsobov vykurovania už od roku 1993. Je predajcom krbov a pecí renomovaných zahraničných spoločností GRUPPO PIAZZETTA, WODTKE, SPARTHERM, BRUNNER, ale aj Slovenských alebo Českých spoločností. Naša firma zabezpečuje kompletné poradenstvo pri výbere krbu alebo piecky, zameranie skutkového stavu, návrh a spracovanie projektovej dokumentácie krbov vrátanie vizualizácie, dodávku a montáž, alebo predaj na území celého Slovenska. Montujeme originálne komplety alebo atypické stavby krbov a kachľových pecí. Ponúkame: kachle, krbové vložky /krbová vložka/, krby /krb/, kozuby /kozub/, komíny /komín/, nerozové kominy /nerezový komin/, kachľové pece /kachľová pec/, hypokaustové pece /hypokaustova pec/, kamna.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia