ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

GEMMY, s.r.o. - plynovĂŠ a elektrickĂŠ krby kozuby

Adresa sídla:
BudovateÄžskĂĄ 38
08001 PreĹĄov

IČO: 44058055
Kontakty:
Telefón: 051 / 77 964 00
Fax: 051 / 77 964 00
Mobil: 0918 38 12 43
Email: gemmy@gemmy.sk
WWW: www.gemmy.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Plynové a elektrické krby na diaľkové ovládanie určené pre inštaláciu v interiéroch aj exteriéroch
Naša firma dováža na Slovensko z USA a Veľkej Británie plynové a elektrické krby na diaľkové ovládanie určené pre inštaláciu v interiéroch aj exteriéroch. Plnia funkciu primárneho zdroja tepla, pretože majú funkcie kotla, ale sú určené aj pre projekty, kde nie je možné alebo vhodné použiť klasické krby na drevo, a aj tam, kde užívatelia priestorov vedia oceniť, že tieto krby sa vôbec netreba starať, ich prevádzka je pohodlná a sú schopné vytvoriť toľko tepla ako klasický kotol.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia