» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Furbari
Boston
Coca Porn
Taiping
DeniseLok
Udon Thani
Rachelcat
Skive
englismig
Íŕáĺđĺćíűĺ ×ĺëíű
Pinacelproi
Ěîńęâŕ
ortopeder
Tovarisevo
ortopeder
Bujanovac
ortopeder
Sr. Mitrovica
ortopeder
Pariz
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ENERGOPROGRES s.r.o.

Adresa sídla:
Lamačská cesta 101
84103 Bratislava - Lamač

IČO: 44206119
Kontakty:
Telefón: +421(0)34 774 61 41
Fax: +421(0)34 774 61 43
Mobil: +421(0) 907 743899
Email: energoprogres@hotmail.com
WWW: www.energoprogres.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Vladimír Müller,0907743899,energoprogres@hotmail.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Ekonomicky progresívne a ekologické technológie - DOM EKONOMICKÝCH A EKOLOGICKÝCH TECHNOLÓGIÍ so zameraním na tepelné čerpadlá, solárne kolektory, rekuperáciu, kogeneráciu. Výstavba klasických i nízko energetických rodinných a bytových domov s najnižšími
Návrh, dovoz, realizácia, servis a poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, solárnych systémov, rekuperácie, kogenerácie, elektrického vykurovania prostredníctvom sálavých panelov, infražiaričov, akumulačných kachieľ a panelov, konvektorov, teplovzdušných ohrievačov, teplometov.... Ekonomicky efektívne riešenia vykurovania a ohrev TÚV nielen v rodinných a bytových domov ale i v budovách občianskej vybavenosti (školy, hotely, nemocnice, úrady) a taktiež vo veľko objemových budovách ako sú kostoly, telocvične, športové haly, výrobné a skladovacie haly a hangáre. Ohrev osôb v exteriéri. Technologický ohrev. Zariadenia na sušenie a odvlhčovanie. Distribúcia zariadení na úsporu uhľovodíkových palív a pohonných hmôt ako i na znižovanie emisií. Výstavba rodinných a bytových domov s použitím vyššie uvedených technológií. Konzultácie v oblasti aplikovanej ekológie "ekologický dom nepotrebuje inžinierske siete".
Ponuky spoločnosti:
 
VÁKUOVÉ SOLÁRNE KOLEKTORY Pridané: 07.07.2008
TEPLO ZO SLNKA - bezplatná energia po celý rok!
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia