ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Light Project, s.r.o.

Adresa sídla:
Železničiarska 23
94066 NovĂŠ ZĂĄmky

IČO: 44274769
Kontakty:
Telefón: 035 642 0842
Fax: 035 642 0842
Mobil: 0902 914 124
Email: info@lightproject.eu
WWW: lightproject.eu
Sekretariát: Jaroslava HaganovĂĄ,0902 914 124,haganova@lightproject.eu
Marketing: Ing. Ladislav MojĹĄ,0902 914 120,mojs@lightproject.eu
Obchodné: Jaroslav Hagan,0908 723 876,hagan@lightproject.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
Komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, zahŕňajúce proces od návrhu interiéru cez dodávku, montáž, inštaláciu zariadenia, autorský dozor a spoluprácu po ukončení projektu.
Predaj svietidiel, svetelných zdrojov, nåbytku, bytových doplnkov a biokrbov. Nåvrhy a projektovanie interiÊrov a exteriÊrov vråtane inteligentnej inťtalåcie a osvetlenia. 3D vizualizåcie. Prevådzkovanie e-shopov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia