ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

MaÄžovanĂ˝ nĂĄbytok - Ĺ everovĂĄ Martina

Adresa sídla:
HlavnĂĄ 45
04001 KoĹĄice

IČO: 17093392
Kontakty:
Telefón: 0907914558
Fax:
Mobil: 0907914558
Email: malovanynabytok@malovanynabytok.sk
WWW: www.malovanynabytok.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a predaj maľovaného nábytku z dreva. Maľovaný nábytok je svet plný solitérov, ktoré prešli najnáročnejším sitom - sitom času. Ponúkame príborníky, skrine, komody, vitríny, stoly, stoličky,...Maľovaný nábytok - nábytok, ktorý sa dedí !
Maľovaný nábytok je svet plný solitérov, ktoré prešli najnáročnejším sitom - sitom času. Ponúkame vám historické repliky maľovaného nábytku vyrobeného ručne podľa starých technológií. Každý kus je jedinečný originál. Maľované dekory a patina vytvárajú charakterický nádych nostalgie dávnych čias. Celkový dojem z celodreveného nábytku nekazí ani kúsok drevotriesky, sololitu alebo umelej hmoty. Nábytok je vyrobený z kvalitného dreva slovenských lesov. Povrch je voskovaný, tým sa umožní drevu ako ušľachtilému materiálu dýchať a pôsobiť na nás svojou energiou.V našej ponuke máme: truhlice, komody, sekretáre, lavice, stoly a iné, ktoré zhotovujeme podľa požiadaviek zákazníka. Motívy maľujeme podľa predstáv zákazníkov, prípadne si vyberú z našich katalógov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia