» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

LAUBERHAUS SK s.r.o

Adresa sídla:
Horská 1307/37
95806 Partizánske

IČO: 36339393
Kontakty:
Telefón: 038/7490785
Fax: 038/7490787
Mobil: 0915784585
Email: lauberhaus@stonline.sk
WWW: www.lauberhaus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Ve?koobchod predaj štýlového nábytku a bytovych doplkov
Firma LAUBERHAUS SK s.r.o. je dovozcom nábytku a bytových doplnkov . Ponúkame: * POSTELE: môžete si vybra? so širokého sortimentu kovových postelí s roštom v kombinácii s jutou alebo ?isto kovové. * NÁBYTOK JUTA /KOV: jedálenské stoly a stoli?ky , no?né stolíky, ktoré sú vhodným doplnkom ku kovovým posteliam. * NÁBYTOK Z MASÍVU * INDIA: zah??a nábytok vyrábaný z indického dreva SHISHAM(azísky palisander), ktorý rastie v juhovýchodnej Aziji . Drevo sa ?aží až po 100 rokoch rastu a je ve?mi odolné a tvrdé.Vlastnosti dreva sú podobné teaku.
Ponuky spoločnosti:
 
ponuka štýlového nábytku a bytových doplnkov Pridané: 24.09.2009
Naša ponuka mábytku
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia