» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Olgaevary
Axum
Haroldfup
Kaohsiung Municipality
Calvinsnosy
Tafraout
RobinMarttensss
Duverge
Henrysoarm
Ligatne
RobertGEX
Kulim
jmnOxido
Yako
bnmBeild
Yako
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Madal Bal s.r.o

Adresa sídla:
Stará Vajnorská 37
83104 Bratislava

IČO: 31380522
Kontakty:
Telefón: 02/ 4445 4261
Fax: 02/ 4463 8451
Mobil: 0905 930 510
Email: info@madalbal.sk
WWW: www.madalbal.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Veľkoobchod a výhradný dovozca ručného elektrického náradia EXTOL PREMIUM, elektrocentrál a čerpadiel HERON, dielenské náradie FORTUM
Veľkoobchod a výhradný dovozca ručného elektrického náradia EXTOL PREMIUM a EXTOL CRAFT, www.EXTOL.sk. Výhradný dovozca elektrocentrál a čerpadiel HERON, www.heron.sk. Ručné náradie určené pre domácich majstrov a drobných remeselníkov značky EXTOL www.madalbal.sk. Profesionálne dielenské náradie FORTUM, www.fortu.sk, špičkové skrutkovače a skrutkovacie byty KITO a vodovodné batérie značky SONÁTA a OPERA.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia