ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Thermospor spol. s r.o.

Adresa sídla:
PriemyselnĂĄ zĂłna 740
03104 LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ

IČO: 36394157
Kontakty:
Telefón: 044/5541998
Fax: 044/5541817
Mobil:
Email: thermospor@thermospor.sk
WWW: www.thermospor.sk
Sekretariát: BobekovĂĄ Lenka,044/5541998,bobekova@thermospor.sk
Marketing: ,,
Obchodné: Ličko JĂĄn,0905 400 195,licko@thermospor.sk
Výroba: Ing. GajdoĹĄ DuĹĄan,0915 746 325,gajdos@thermospor.sk

Charakteristika:
spoločnosť je zameraná na spracovanie dreva od spracovanie guľatiny až po nábytkové polotovary. cca.60 zamestnancov,pásová píla MEBOR, vlastné sušiarne 2x45m3,lis na nekonečný cenk, výroba brikiet, predaj reziva...
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia