ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

KOVONAX Slovakia

Adresa sídla:
MedenĂ˝ HĂĄmor 15
97401 BanskĂĄ Bystrica

IČO: 31647111
Kontakty:
Telefón: 048/431 82 81-2
Fax: 048/431 82 82
Mobil: 0905 478 414, 0903 525 137
Email: kovonax@kovonax.com
WWW: www.kovonax.com
Sekretariát: KravačekovĂĄ,0903 525 137,kovonax@kovonax.com
Marketing: ,,
Obchodné: SarvaskĂ˝,0905 478 414,kovonax@kovonax.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výrobca kovového nábytku nemocničných postelí a príslušenstva a zariadenia do domovov s opatrovateľskou službou
KOVONAX spol. s r.o. je významným českým výrobcom kovového nábytku s dlhoročnou tradíciou so zameraním na výrobu stoličiek , otočných sedačiek, kresiel, jedálnych a konferenčných stolov, vešiakov a nemocničných postelí, vrátane zábran , toaletných vozíkov pre pacientov a tiež školský nábytok.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia