ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

NÁBYTOK Betåk

Adresa sídla:
2499
91321 Trenčianska Turná

IČO: 44115784
Kontakty:
Telefón: 032 65 85 200
Fax: 032 65 85 200
Mobil: 0908 727 814
Email: info@nabytokbetak.sk
WWW: www.nabytokbetak.sk
Sekretariát: ,,info@nabytokbetak.sk
Marketing: ,,marketing@nabytokbetak.sk
Obchodné: ,,majitel@nabytokbetak.sk
Výroba: ,,info@nabytokbetak.sk

Charakteristika:
Zariadime celý byt alebo dom kvalitným slovenským nábytkom. Teraz 3D vizualizácia interiéru ZADARMO. Interiér na kľúč: vymeranie, návrh, výroba, dovoz, montáž! Kvalitné slovenské sedačky, postele, matrace spálne, kuchyne, obývačky a nábytok na mieru!
Náš príbeh začal v roku 2000, keď firma Nábytok Beták vstúpila na slovenský trh. Majiteľ 39 rokov pracuje s nábytkom. Odborné vzdelanie, prax predajcu nábytku a návrhára kuchýň sú cenné skúsenosti majiteľa rodinnej firmy. Práve odbornosť majiteľa je zárukou kvality našich produktov a služieb. Rovnako desať tisíce spokojných zákazníkov. >> Slovenské sedačky, postele, matrace, spálne, kuchyne a nábytok, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu. Všetko aj NA MIERU. >> V našej predajni môžete vyskúšať až 50 rôznych typov sedačiek, ihneď k odberu. >> Odborne vám poradíme. Príďte si vyskúšať a vybrať!
Ponuky spoločnosti:
 
3D vizualizĂĄcia interiĂŠru ZADARMO Pridané: 04.08.2014
3D vizualizĂĄcia interiĂŠru ZADARMO
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia