ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

predajňa Elmina (Keira-Bratislava)

Adresa sídla:
Račianská 90
83104 Bratislava

IČO: 44060718
Kontakty:
Telefón: 02/ 634 522 59
Fax: 02/ 634 522 59
Mobil: 0910 919 711
Email: elmina@elmina.sk
WWW: www.elmina.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Pecha Viktor,+420 608975072,pecha@keiraprague.com
Obchodné: Chylova Simona,0910 919 711,chylova@elmina.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
LuxusnĂ˝ zahradnĂ˝ nĂĄbytok. InterierovĂ˝ masivnĂ˝ nĂĄbytok.
PonĂşkame veÄžmi inĹĄpiratĂ­vnu interiĂŠrovĂş kolekciu vo francĂşzskom ĹĄtĂ˝le (Rivièra Maison) spolu s radou luxusnĂ˝ch doplnkov z teakovĂŠho dreva na terasu či do kuchyne, nazvanĂş RAYA. Ďalej v naĹĄej ponuke nĂĄjdete klasickĂ˝, romantickĂ˝ zĂĄhradnĂ˝ nĂĄbytok z teakovĂŠho dreva (Teak & Garden), elegantnĂ˝ nĂĄbytok z vĂ˝pletu (Teak & Garden, AppleBee) aj modernĂ˝ a nadčasovĂ˝ nĂĄbytok z ocele a teakovĂŠho dreva (Teak & Garden, Alexander Rose).
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia