ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

KuchynskĂŠ ĹĄtĂşdio MALCOM

Adresa sídla:
Myslenicka 1
902 0 Pezinok

IČO: 36360244
Kontakty:
Telefón: 033/6412230
Fax:
Mobil: 0917 440 243, 0905 610672
Email: predajna@malcom.sk
WWW: www.malcom.sk
Sekretariát: Peskova,0917 440243,malcom@ttonline.sk
Marketing: ,,
Obchodné: Polak,0905 610672,malcom@malcom.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a predaj kuchýň, ťatníkov, nåbytku na mieru, postele,madrece Gumotex,TAPETY Karki, detske izby, kúpelnove nabytky, vizualizacie interierov.
Spoločnosť Malcom s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom už 12rokov. Ponúkame našim zákazníkom kvalitné, funkčné riešenia zariadenia interiérov. Pracujeme podľa požiadaviek zákazníka, ktorému radi odborne poradíme a jeho predstavy vymodelujeme v moderných grafických programoch, aby predstava výsledného riešenia bola čo najvernejšia.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia