» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Kuchynské štúdio MALCOM

Adresa sídla:
Myslenicka 1
902 0 Pezinok

IČO: 36360244
Kontakty:
Telefón: 033/6412230
Fax:
Mobil: 0917 440 243, 0905 610672
Email: predajna@malcom.sk
WWW: www.malcom.sk
Sekretariát: Peskova,0917 440243,malcom@ttonline.sk
Marketing: ,,
Obchodné: Polak,0905 610672,malcom@malcom.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a predaj kuchý?, šatníkov, nábytku na mieru, postele,madrece Gumotex,TAPETY Karki, detske izby, kúpelnove nabytky, vizualizacie interierov.
Spolo?nos? Malcom s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom už 12rokov. Ponúkame našim zákazníkom kvalitné, funk?né riešenia zariadenia interiérov. Pracujeme pod?a požiadaviek zákazníka, ktorému radi odborne poradíme a jeho predstavy vymodelujeme v moderných grafických programoch, aby predstava výsledného riešenia bola ?o najvernejšia.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia