ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Rastislav Muchanič - RM - Plus

Adresa sídla:
Čsl. Armády 16/A
04001 KoĹĄice

IČO: 40056511
Kontakty:
Telefón: 055/699 82 05
Fax:
Mobil: 0907 585 232
Email: rmplus@rmplus.sk
WWW: rmplus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
VstavanÊ skrine,ťatníky, policovÊ zostavy, veťiakovÊ steny, konody a inÊ na mieru do 7 pracovných dní od zamerania !!!
Vzhľadom k tomu, že máme vlastnú porezovú linku, vieme Vám ponúknuť vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Vstavané skrine a šatníky na mieru Vám vieme dodať do 7 pracovných dní od zamerania (v závislosti náročnosti zákazky, použitých materiálov a i.). Zameranie vstavanej skrine, alebo šatníku prebieha do 2 dní od požiadania a to aj v popoludňajších hodinách, tak aby sme Vám čo najmenej zasahovali do Vášho pracovného, alebo volného času. Na zameranie Vašej vstavanej skrine, alebo šatníka prídeme so všetkými vzorkami ale môžte si ich pozrieť aj v našej vzorkovni na Čsl. Armády 16/A v Košiciach. Kalkuláciu ceny Vám spravíme bezplatne priamo u Vás doma. V prípade, že ste si urobili vlastný nákres aj s rozmermi, môžete nám ho poslať e-mailom.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia