ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Rickyanege
Kakamega


Foamqxl
Minsk
Dormanvhi
Minsk
MarioImalk
Duverge
piternamy
NewYork
Rickyanege
Kakamega
chef knife
Raanana
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

SUN SYSTEM SR

Adresa sídla:
KomenskĂŠho 45
90901 Skalica

IČO: 36532363
Kontakty:
Telefón: +421 34 664 7373
Fax:
Mobil:
Email: dopyt@sunsystem.sk
WWW: www.sunsystem.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Firma Sun System je už cez 20 rokov jedničkou v predaji tieniacej techniky a ďalších nevyhnutností pre dom a záhradu. Ponúka kvalitné hliníkové pergoly s rôznymi typmi zastrešenia, markíz, hliníkové ploty českej výroby či vonkajšie a vnútorné žalúzie.
Spoločnosť Sun System ponúka dodanie a realizáciu kvalitných systémov tienenia, oplotenia a ďalších nevyhnutností pre dom a záhradu. Pre tienenie vonkajších priestorov je tu široká ponuka pergol, markíz, vonkajších žalúzií a ďalších systémov pre tienenie. Pre vnútorné priestory si u Sun System môžete vybrať rolety, žalúzie či japonské posuvné steny. Firma tiež exkluzívne ponúka hliníkové ploty českej výroby NOVAVISIO, ktoré sú bezúdržbové a na celý život. Spoločnosť Sun System je taktiež známa svojim proklientským prístupom, ktorý potvrzduje rada spokojných zákazníkov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia