╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

ELMAT SLOVAKIA s.r.o.

Adresa sÝdla:
1. mája 99
901 0 Malacky

I╚O: 35835214
Kontakty:
Telefˇn: 034 774 1175
Fax: 034 774 1174
Mobil: 0903 388 030
Email: elmat@elmat.sk
WWW: www.digestor.info
Sekretarißt: Andrea Pu┼ík├í─Źov├í,0903 202 925,puskacova@elmat.sk
Marketing: ,,
ObchodnÚ: Ing. Anton Ga┼ípar├şk,0903 388 030,cata@elmat.sk
Vřroba: ,,

Charakteristika:
V├Żhradn├Ż distrib├║tor ┼ípanielskych elektrospotrebi─Źov CATA pre SR. Komplexn├ę dod├ívky osvetlenia pre kancel├írie, haly, sklady, verejn├ę osvetlenie.
Spolo─Źnos┼ą ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je v├Żhradn├Żm distrib├║torom v├Żrobkov ┼ípanielskej zna─Źky CATA pre Slovensk├║ republiku. Prostredn├şctvom na┼íich cten├Żch partnerov uspokojujeme po┼żiadavky spotrebite─żov v oblasti dom├ícich elektrick├Żch spotrebi─Źov. CATA, to s├║ spotrebi─Źe eur├│pskej kvality! Sortiment: Kuchynsk├ę digestory, Vstavan├ę spotrebi─Źe, Vzduchotechnika a ventil├ítory, Ventil├ítory na leto, Stropn├ę ventil├ítory, Ohrieva─Źe, Konvektory, Infra┼żiari─Źe, Teplovzdu┼ín├ę ventil├ítory, Su┼íi─Źe r├║k. Spolo─Źnos┼ą ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je tie┼ż zmluvn├Żm partnerom spolo─Źnosti Philips Slovakia s.r.o. na Z├íhor├ş v oblastiach: Svietidl├í (najm├Ą kancel├írske, priemyseln├ę a pre verejn├ę osvetlenie), Sveteln├ę zdroje (kompletn├Ż sortiment). P├┤vodn├í firma J├ín Pu┼ík├í─Ź - ELMAT dod├íva od uvedenej zna─Źky PHILIPS spotrebn├ę bat├ęrie. V oblasti "technick├Żch" svietidiel m├í u n├ís tie┼ż v├Żznamn├ę zast├║penie sortiment spolo─Źnosti MODUS a VM-Lighting. Uskuto─Źnili sme u┼ż mno┼żstvo ├║spe┼ín├Żch rie┼íen├ş - osvetlenie pre kancel├írie, obchodn├ę prev├ídzky, priemyseln├ę haly, verejn├ę osvetlenie a in├ę aplik├ície.
Ponuky spoloŔnosti:
 
AKCIA na ohrieva─Źe. PridanÚ: 14.03.2009
Co ket nám zas vypnú plyn?
ŔÝtaj viac...
 
Dom├íce elektrospotrebi─Źe ┼ípanielskej zna─Źky CATA - v├Żhradn├Ż distrib├║tor PridanÚ: 25.06.2009
Spolo─Źnos┼ą ELMAT SLOVAKIA s.r.o. je v├Żhradn├Żm distrib├║torom v├Żrobkov ┼ípanielskej zna─Źky CATA pre Slovensk├║ republiku.
ŔÝtaj viac...
 
OCHLA─ÄTE SA KR├üSNYMI STROPN├ŁMI VENTIL├üTORMI CATA PridanÚ: 25.06.2009
Pre pr├şjemn├ę ochladenie klasick├Żm pr├║den├şm vzduchu V├ím pon├║kame 12 druhov stropn├Żch ventil├ítorov
ŔÝtaj viac...
 
Osvetlenie pre kancel├írie, obchodn├ę prev├ídzky, priemyseln├ę haly, verejn├ę osvetlenie a in├ę aplik├ície PridanÚ: 25.06.2009
Svetelnotechnick├Ż v├Żpo─Źet, komplexn├í dod├ívka, projekt skutkov├ęho stavu.
ŔÝtaj viac...
 
PR├ŹJEMN├ë OCHLADENIE PRIN├ü┼áA NA SLOVENSKO MALACK├ü FIRMA PridanÚ: 25.06.2009
V posledn├Żch rokoch sme si u┼ż zvykli, ┼że premenliv├ę po─Źasie skorej jari spravidla r├Żchlo vystriedaj├║ vysok├ę denn├ę teploty. Je nieko─żko mo┼żnost├ş, ako si po─Źas hor├║cich dn├ş dopria┼ą pr├şjemn├ę ochladenie.
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia