ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

LAMA DREVO SK s.r.o.

Adresa sídla:
Pribinova 644/51
960 0 Zvolen

IČO: 44030541
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0911 289 077
Email: labaj@lamadrevo.sk
WWW: www.lamadrevo.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ľubomír Labaj,0905 845 105,labaj@lamadrevo.sk
Obchodné: Marek Machunka,0911 289 077,info@lamadrevo.sk
Výroba: Marek Machunka,0911 269 077,machunka@lamadrevo.sk

Charakteristika:
PonĂşkame ekologickĂ˝ nĂĄbytok z masĂ­vu a zĂĄhradnĂŠ doplnky.KompletnĂŠ zariadenie chĂĄt,penziĂłnov,domov,bytov.
Ponúkame kvalitný ekologický nåbytok z masívu a zåhradnÊ doplnky.U nås si kompletne zariadite chatu,penzión,hotel,dom,byt. Nåbytok je vyrobený z kvalitnÊho prírodnÊho dreva. Drevo bolo v minulosti nutnosżou,dnes je symbolom príjemnÊho a zdravÊho bývania. Radí sa medzi materiåly.ktorÊ nevyŞadujú zvlåťtnu starostlivosż,må príjemnú vôňu a staticky sa nenabíja. Navťtívte naťu strånku,alebo obchod a odneste si kus prírody do våťho domova.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia