╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Akcia - Z─żava a┼ż 50 % na meranie Geopatog├ęnnych Z├│n
 
agent├║ra INGFOUR
zobraziŁ profil firmy | zobraziŁ vÜetky ponuky firmy
 
PridanÚ: 02.06.2017 VytlaŔiŁ ponuku
 
Profesion├ílne meranie a elimin├ícia geopatog├ęnnych z├│na a geoanom├íli├ş na celom Slovensku. Teraz z─żava a┼ż 50%.
 
  GEOPATOGÉNNE ZÓNY – PROFESIONÁLNE MERANIE    a ODRUŠENIE  na celom SLOVENSKU
Máte problémy so spánkom?.  Ste malátny, nevysvetlite─żne unavený, nervózny?. Nevládzete tak ako kedysi?.  „Lepí “ sa Vás viac chorôb ako predtým?.  Vaše deti sa v noci ─Źasto budia a pla─Źú? 
Na prí─Źine je ─Źasto aj negatívne pôsobenie  Geopatogénnych zón  a Geoanomálií na Váš organizmus. Tieto  javy sú známe u┼ż tisícky rokov. Najznámejší historický názov zo starej ─îíny je Dra─Źie ┼żily. 
Dlhodobý pobyt nad Geopatogénnymi zónami spôsobuje rôzne nepochopite─żné problémy.   A popritom vä─Źšinou sta─Źí iba zmeni┼ą napr. umiestnenie postele. Alebo pou┼żi┼ą ─Ćalšie praxou overené spôsoby riešenia týchto problémov, ktoré Vám navrhneme. Tieto informácie nájdete na našej stránke. http://www.dracie-zily.sk/
ilustracny obrazok nepriazniveho priebehu geopatogénnych zón cez byt

Geopatogénne zóny (GPZ)–  sa vyskytujú vä─Źšinou v pásoch rôznej šírky, ktoré  mô┼żu prechádza┼ą cez Vaše obydlie. Ke─Ć sa tieto zóny vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdr┼żiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV at─Ć. Potom mô┼żu najmä u senzitívnejších osôb  po dlhšej dobe  vznika┼ą problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podrá┼żdenosti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy, strata imunity …)

Dlhším pobytom  v geopatogénnych  zónach sa mô┼żu tieto problémy výrazne rozvinú┼ą, prípadne zhorši┼ą Váš zdravorný stav.  Na druhej strane existujú aj vyslovene pozitívne miesta na ktorých sa ─żudia cítia dobre. Všeobecne sa však nedá poveda┼ą, ┼że by platili nejaké pravidlá pre výskyt geopatogénnych  zón.

Cenník slu┼żieb + AKCIA Z─ŻAVA a┼ż 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU   

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia