ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Stolårstvo u Žakarovských

Adresa sídla:
PratizĂĄnska 5
04424 Poproč

IČO: 14376652
Kontakty:
Telefón: 0907916804
Fax:
Mobil: 0915909802
Email: abi1@post.sk
WWW:
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ĺ˝akarovskĂ˝ Gabriel,0915909802,abi1@post.sk
Výroba: Ĺ˝akarovskĂ˝ Gabriel,0907916804,

Charakteristika:
ZakĂĄzkovĂŠ stolĂĄrstvo na mieru z masĂ­vu
Naša stolárska dielňa Vám ponúka interierové dvere so zárubňou, schodištia, zábradlie, nábytok z masivu, postele, spálne, písacie stoly a iné. Tiež ponúkame záhradný nábytok, altánky atď. Samozrejme, vyrobíme všetko z masivu aj podľa Vašich výkresov, ak to bude v našich silách.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia