» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Olgaevary
Axum
Haroldfup
Kaohsiung Municipality
Calvinsnosy
Tafraout
RobinMarttensss
Duverge
Henrysoarm
Ligatne
RobertGEX
Kulim
jmnOxido
Yako
bnmBeild
Yako
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Netfinancie s.r.o.

Adresa sídla:
Radničné námestie č. 1
90201 Pezinok

IČO: 36653322
Kontakty:
Telefón: 0332400002
Fax:
Mobil: 0911696920
Email: info@netfinancie.sk
WWW: www.netfinancie.sk/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,0911 696 920,info@netfinancie.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Netfinancie, s.r.o. je nezávislá poradenská a konzultačná spoločnosť so zameraním na internetové a osobné finančné poradenstvo a sprostredkovanie finančných produktov.
Internetový portál Netfinancie.sk prináša najširšiu ponuku porovnania poistných produktov a podmienok poisťovní na Slovensku s možnosťou uzatvorenia poistnej zmluvy cez internet. Našim poslaním je prinášať svojim klientom i verejnosti neustály a kvalitný servis a jedinečné služby. Vždy sa budeme snažiť dať viac ako sa očakáva. Sme proaktívni, iniciatívni a najmä inovatívni, pretože vieme, že klienti sa na nás spoliehajú. Naše podnikanie je založené na nezávislom úsudku a Vašom výbere. Nezávislosť – naša i Vaša – je a bude zárukou objektivity informácií a správnosti riešenia. Nemáme so žiadnou z našich partnerských spoločností exkluzivitu pre predaj jej produktu, to nám umožňuje byť na strane klienta pri jeho rozhodovaní. Spoločnosť tvoria a vedú ľudia s bohatými skúsenosťami z obchodného manažmentu domácich i zahraničných finančných inštitúcií – poisťovní a bánk. Našimi spolupracovníkmi sú nezávislí obchodní manažéri a finanční poradcovia, ktorí vedia, akú cenu má nezávislosť a objektivita pri výbere finančných produktov.
Ponuky spoločnosti:
 
Máte svoj majetok pod ochranou? Poistite si svoj dom, byt či nehnuteľnosť. Nechajte si poradiť a vypočítať najlepšiu cenu za poistenie domova online. Poistenie domov bude vaším spoľahlivým ochrancom. Pridané: 30.07.2012
Ochráňte si svoj domov! Poistite si dom online
čítaj viac...
 
Ako ochránite svoj domov či príslušenstvo alebo stavbu? Online poistenie domov vám zaručí ochranu, vyberajte online poistenie domov s pomocou odborníkov na poistenie nehnuteľností. Pridané: 09.08.2012
Myslíte do budúcna? Poistenie domov, bytov a stavieb online!
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia